KONST / Litografier / Färglitografi 11482444
nr 1148 2444
Mariana Manner
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, "Gul ", signerad och numrerad 30/50,1998, motivet: 49x65
Mariana Manner, född 1943 i Lidköping, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:34:38
4/12 16:03:53
Mariana Manner
Läs mer om Mariana Manner